Fundraising

Piknik fundraisera na farmie I Ha Ha to niezwykły czas, gdzie mogliśmy poznać wspaniałych ludzi pełnych pasji z 3 sektora. Tajniki zawodu fundraisera odkrył prezes Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu, Polish Fundraising Association Robert Kawałko.

Fundraising to praca, w której poznaje się wielu wspaniałych ludzi i doświadcza tysiąca niesamowitych historii. Możliwość poszerzania własnych horyzontów, nawiązywanie relacji z darczyńcami, a także świadomość czynienia dobra i realizacji ważnych celów społecznych, to tylko kilka argumentów, dzięki którym fundraising wyraźnie dominuje nad pracą w sektorze biznesowym.

Fundraising to profesjonalna dobroczynność. Fundraiserzy, zawodowcy w czynieniu dobra, pozwalają lepiej zaspokajać potrzeby najsłabszych, stają się ich ambasadorami. Reprezentują również ciekawe, innowacyjne, oryginalne projekty społeczne, które poszukują źródeł finansowania. Szkolenie sfinansowane z NIW-CRSO w ramach PROO na lata 2018-2030