top of page

Akcja "Razem spełniamy marzenia potrzebujących"

Rozpoczęliśmy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa. W gorączce świątecznych przygotowań, po raz kolejny Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Człuchowie zaprasza mieszkańców Naszego miasta do dzielenia się dobrem i sercem z tymi, którzy tak bardzo potrzebują Naszego gestu życzliwości, serdeczności, wyrazu pamięci. Akcję pomocową rozkręcamy dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo Leczniczego oraz Hospicjum Stacjonarnego w Człuchowie, a także jak co roku przygotowujemy Paczuszkę dla maluszka, która trafi do domów dziecka, domów małego dziecka, domów samotnej matki oraz hospicjów. Może i Ty zostaniesz Świętym Mikołajemw ramach akcji "RAZEM spełniamy MARZENIA potrzebujących". Zachęcamy do sporządzenia paczki, w której będą znajdowały się wszelkie potrzebne artykuły chemii kosmetycznej, a więc m.in.:

  • oliwki

  • szampony

  • kremy

  • pudry

  • pieluchy

Paczkę można sporządzić na 3 sposoby!

 

SPOSÓB 1: Skompletowaną wyprawkę zanieś do miejsca, w którym organizowana jest Paczuszka dla Maluszka, czyli do naszego kościoła lub plebanii.

 

SPOSÓB 2: Dokonać przelewu na konto fundacji.

Fundacja Małych Stópek

ul. Świętego Ducha 9

70-205 Szczecin

. . . . .

Przelew Krajowy

nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł: “DAROWIZNA PACZUSZKA”

. . . . .

Przelew Zagraniczny:

SWIFT (BIC): PPABPLPK

IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Tytuł: “DAROWIZNA PACZUSZKA”

 

SPOSÓB 3: Zrobić paczkę i dostarczyć/wysłać ją na adres:

Fundacja Małych Stópek

ul. Świętego Ducha 9

70-205 Szczecin

lub

FUNDACJA MAŁYCH STÓPEK

ambasadorzy Starogard Gdański

ul. Podgórna 2

83-200 Starogard Gdański

Akcja Paczuszka dla Maluszka trwa od 28 listopada do 19 grudnia

…bo każdy dzień jest dobry, by bronić życia

Commentaires


bottom of page